Zmień język

EnglishGermanPolish

Jaką biżuterię kupić małżonce na rocznicę ślubu?

małżeństwo świętuje rocznicę
Udostępnij na mediach społecznościowych

Ślub jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie ludzie podejmują w całym swoim życiu. Każda kolejna rocznica tego wydarzenia jest okazją do snucia wspomnień i okazywania czułych gestów. Jednym z najmilszych akcentów tego szczególnego dnia w kalendarzu jest ofiarowywanie sobie prezentów, a biżuteria – jako przedmiot wartościowy, piękny i symboliczny – świetnie się do tego nadaje. Każdy z dodatków może stać się wyjątkowy dzięki grawerowi z datą ślubu lub imieniem ukochanej.

Klasyczne propozycje na rocznicę ślubu

Panowie często nie są pewni, jaka biżuteria spodoba się ich małżonkom. Warto zawsze rozpocząć od przyjrzenia się temu, co nosi ona na co dzień. Preferuje srebro czy też częściej zakłada złoto? Jej biżuteria jest bogata i widoczna, a może właśnie lepiej czuje się z minimalistycznymi dodatkami? Na okrągłe rocznice ślubu doskonale sprawdzają się pierścionki, które powszechnie są traktowane jako wyraz głębokiego uczucia. Na tę okazję najczęściej wybierane są złote pierścionki z brylantami, choć inne drogocenne kamienie z pewnością także spotkają się z uznaniem obdarowanej. Równie popularnym wyborem są kolczyki. Kobiety je kochają! Niewielkie modele czy też długie i obfite – każdy pan znajdzie coś, co będzie odpowiadało stylowi żony.

Wyjątkowe prezenty dla ukochanej

Im wyższa rocznica ślubu, tym większa okazja do świętowania. Artystyczna biżuteria przygotowywana na zamówienie to propozycja, która na pewno podkreśli wartość tego wspaniałego dnia. Eleganckie łańcuszki, ręcznie robione zawieszki, naszyjniki inkrustowane kamieniami czy dyskretne bransoletki to ozdoby, które kobieta zawsze będzie nosiła z dumą i zadowoleniem. Warto także pamiętać o subtelnym motywie serca, który może zostać wykorzystany do stworzenia pięknej i ponadczasowej biżuterii dla żony.